Послуги

Послуги

Для наших гостей готель Ревіта пропонує послуги ресторану.
Наш шеф приготує найсмачніші страви на Ваше замовлення! Ресторан готелю РеВіта є ідеальним місцем як для святкування корпоративного або сімейного свята та і для Вашого повсякденного харчування.

Ми пропонуємо Вам програму пізнавальних та розважальних екскурсій. Квитки на екскурсії Ви можете замовити в рецепції готелю. Адміністратори нашого готелю з задоволенням допоможуть підібрати Вам екскурсію відповідно до Ваших побажань та вільного часу. 

Конференц-центр готелю “РеВіта” дає можливість проведення зустрічі та події будь-якого формату. Ресторан завжди допоможе Вам організувати coffee-брейк, фуршет чи бізнес-ланчів. Зал передбачає кілька варіантів розсаджування.

Пропонуємо вам скористатися послугами індивідуальних і групових трансферів по Львівській області. Ми здійснюємо трансфер на комфортабельному мікроавтобусі, з надійними водіями які відвезуть Вас за вказаним маршрутом.

У нас Ви і Ваші діти можете цікаво та з користю провести час і отримати незабутні враження та емоції! Для вашого відпочинку пропонуються настіьні ігри, констурктори, пазли, розмальовки, мультфільми чи дитячі фільми, цікаві книжечки.

Back to top