Контакти

КОНТАКТИ

КОНТАКТИ

Готель «Ре Віта» має вигідне розташування та знаходиться у затишному куточку центральної частини Трускавця.

Україна, 82200 Трускавець вул. П.Куліша 6

+38(067)406-91-71

Re_vita@ukr.net

У нас Ви завжди зможете комфортно відпочинути та отримаєте послуги найвищої якості. До Ваших послуг ми пропонуємо 26 комфортабельних номерів, які відповідають вимогам як для відпочинку так і для ділових зустрічей.

Вдалий відпочинок та оздоровлення забезпечить поєднання висококласного сервісу, власної лікувальної бази, комплекс послуг для релаксу (СПА, сауна, екскурсії).

У нас Ви завжди відчуватимете себе як вдома, тільки краще! Домашній затишок та вишуканий смак надають готелю неповторного стилю. А Ваш сон завжди буде спокійним, оскільки будинок розташований у тихому районі.

Часті питання

Зателефонувати за номером телефону 0674069171, з адміністратором узгодити наявність номеру або написати листа на сайт і адміністратор зв’яжеться з гостем для вирішення питань по бронюванню.

Ми виставляємо рахунок на передоплату від 1 -5 днів, решту оплачується на місці готівкою або картою.
Поселення з 14.00, виселення до 12.00.
Так. Лікування включає: консультацію лікаря, лазеромагнітотерапію, ультрафонофорез, фіто-пінку, інгаляції, підводний душ-масаж, перлинно-бішофітні ванни з різними екстрактами трав на вибір, а також перлинні арома ванни, ручний масаж (комірцева зона, спина, загальний масаж та дитячий)

Включено проживання, сніданок, Wi-Fi, користування тренажерами, дитячою кімнатою, паркінгом

Back to top