SPA та лікування

SPA та лікування

SPA центр

Гості готелю РеВіта мають можливість відвідати наш СПА центр.

У СПА центрі Ви зможете скористатись широким спектром послуг, відчуєте майстерність та високий професіоналізм наших майстрів, завдячуючи чому турбота про Ваші здоров’я та красу принесе Вам не лишень користь, але і мере позитивних емоцій та задоволення.

Процедури омолодження SPA з лікувальним ефектом допоможуть Вам відволіктися від напруженоості та повсякденної суєти.

У сучасному, широкому, розумінні SPA – це процедури для оздоровлення організму, в яких використовується вода у всіх її проявах – від обгортання морськими водоростями і сольових пілінгів до термальних ванн. Але СПА сьогодні – не тільки і не стільки косметологічна процедура, скільки цілий ритуал, спрямований на звільнення від шлаків, омолодження і поліпшення стану шкіри, активізацію обмінних процесів в організмі в цілому.

Готель РеВіта пропонуєВам СПА процедури для обличчя і тіла, такі як: обгортування тіла, пілінг тіла, загальний масаж (спини, комірцевої зони, ніг, рук, стоп, голови), антицелюлітний масаж, медовий масаж, лімфодренажний масаж, загальний тонізуючий чи розслабляючий масаж, також Ви можете замовити масаж для дитини.

Сауна

У теплій сауні легко забути про накопичену втому. Сауна чудово може очищати шкіру, виводити шлаки, знімати втому, підсилювати обмін речовин та ще ще безліч плюсів. Сауна являється відмінним методом догляду косметичного за шкірою та організмом. Регулярне відвідування стане не лише чудовою сімейною традицією, але йздоровою звичкою з відмінним оздоровлюючим ефектом. Відмінним методом розслабитись та відпочити стане відвудування сауни у готелі РеВіта.

Лікувальне відділення

Готель РеВіта має власне «Лікувальне відділення».

Відділення надає послуги спрямовані на загальне оздоровлення організму. Лікувальна база забезпечена усім необхідним обладнанням, щоб забезпечити процедури водолікування та фізіотерапії.

Водолікування (гідротерапія) – застосування прісної води в лікувальних і профілактичних цілях. Водолікування – один з розділів фізіотерапії. У широкому сенсі термін «водолікування» включає і використання з лікувально-профілактичними цілями мінеральної води, зване бальнеотерапією.

Лікувальні властивості прісної і мінеральної води відомі з давніх-давен і згадуються ще в індійських Ведах. Піфагор, Гіппократ, Асклепіад, Авіценна, Антоній Муса (лікар Октавіана) використовували ці знання для лікування багатьох захворювань.

По області впливу методики водолікування бувають загальні (на всю поверхню тіла) і місцеві (напівванни, на кінцівки, певні зони і області, проекцію внутрішніх органів, умивання).

Завдяки високій теплоємності і теплопровідності, а також вираженою здатністю розчиняти гази і солі, вода надає наступні види впливу на організм: температурне, хімічне та механічне.

Відділення надає такі медичні послуги

Після консультації у лікаря Вам можуть призначити такі процедури як: душ-масаж (підводний, комбінований підводний), оздоровча ванна (мінерально-перлинна, перлинна-йодобромна, перлинно-бішофітна, мінеральна, перлинна чи йодобромна ванни), масаж (урологічний, загальний), інгаляції, фітокиснева пінка, ультразвукова терапія чи магнітотерапія.

Back to top